Co je služba BEZ STAROSTÍ se můžete dočíst v úvodu na internetové stránce, já bych se s Vámi spíše chtěl podělit o tom, jak jsem založil tuto společnost.

Auta jako taková mě provází už od dětství a musím říct, že postupně se z nich stala moje vášeň a můj koníček. Možná díky dědečkovi, který v 50. letech vystřídal několik automobilů. Na tu dobu to byla docela nezvyklá záležitost. Možná díky staršímu bratrovi, který se od dědy spoustu věcí o autech naučil a mě do nich později zasvětil. Když jsem mu jako malý kluk „pomáhal“ při opravách aut, motorek a při řešení nejrůznějších peripetií s nimi, získával jsem postupně zkušenosti. Vše vyvrcholilo, když mi bylo čerstvých 18 a bratr pořídil moje první auto! Mazdu 323. Nutno podotknout, že byla nepojízdná, bouraná a já se nemohl dočkat, až se v ní poprvé projedu. Společně jsme ji opravili tak, že v mých nadšených očích vypadala, jako právě přivezená z autosalonu.

Samozřejmě Mazda nebyla mým jediným autem a s každým dalším jsem při nutných opravách v autoservisech zjišťoval, že mi tam vždy něco chybí. Někde to byla komunikace, jinde vstřícnost, časová náročnost, dodržení domluveného termínu či reklamace.

Díky těmto špatným zkušenostem, jsem začal přemýšlet nad tím, jak to celé změnit…

Nejdřív jsem začal u svých kamarádů, kteří věděli, že když mi svěří své auto, nebudou litovat. A nelitovali, doporučovali mě svým známým, a tak to šlo dál, až se mi podařilo vytvořit portfolio stálých klientů a tým lidí kolem sebe. I díky tomu jsem si vytipovat autoservisy, se kterými jsem navázal spolupráci.

Doufám, že se mi během tohoto „zkušebního“ provozu podařilo vychytat nedostatky a nyní Vám mohu představit firmu, která nabízí revoluční službu – autoservis, pneuservis BEZ STAROSTÍ. Pro Vaše vozidlo si přijedeme, opravíme a následně přistavíme na Vámi určené místo. Vše zařídíme za vás!

Moc se těším na setkání s Vámi, protože, i když je to otřepaná fráze, není nic lepšího, než dělat práci, která Vás baví.

David Vokurka